У П’ятихатках завершується реконструкція дитсадка

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У П’ятихатках завершується реконструкція дитсадка отключены

Реконструкція у дитсадку №2 «Ластівка» – перша за півстоліття. Ззовні будівля рясніє різнобарв’ям, всередині – тепло та затишок. Вже на фініші – термомодернізація фасаду та внутрішнє оздоблення. У комфортних умовах виховуватимуться сто маленьких мешканців П’ятихаток.
Дитсадку №2 «Ластівка» у П’ятихатках – 55. Нинішній капремонт – перший в історії закладу. Будівля вже із новими покрівлею, вікнами, утепленим фундаментом і цоколем. Підрядники завершують термомодернізацію фасаду. Його фарбують у різні кольори.
Всередині роботи також на фініші. Ремонтники підвели сучасні комунікації. У групах – світлі спальні та ігрові. Кімнати з теплою підлогою, на першому поверсі – з підігрівом. Залишилося установити двері, сантехніку, до стелі підвісити світильники.
– Працюю у садочку майже 40 років. Такого глобального ремонту в нас ніколи не було. Дуже вдячні обласній владі за підтримку. Наші дітки матимуть сучасні комфортні умови для виховання та розвитку, – сказала завідуюча закладу Раїса Мельник.
Згодом осучаснять територію закладу. Для малечі облаштують ігрові майданчики з гойдалками.
– У цей садочок ходили і два мої сини, і я сама колись тут виховувалася, – розповіла медсестра Світлана Васильченко. – Ремонт капітальний! Тут змінилося майже все. Зручно і комфортно буде і малечі, і нам, працівникам. Ми дуже задоволені. Все таке красиве, а головне – повністю відповідає сучасним вимогам.
У дитсадку «Ластівка» – понад 100 вихованців від двох до шести років.