У Кам’янському відкрили Центр рекрутингу української армії

  11.04.2024 10:42   -
Новини Суспільство

Він – четвертий в області. Такі локації працюють ще у Дніпрі та Новомосковську.

«Наша мета – залучити вмотивованих людей для оборони держави. Сьогодні це завдання номер один. Самі військові підтримують рекрутинговий підхід. Вони більше зацікавлені у службі з тими, хто має бажання та наснагу захищати країну», – зазначає уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Центр рекрутингу української армії – пілотний проєкт Міністерства оборони України. Він покликаний побудувати прозору та ефективну модель залучення добровольців на військову службу.

Рекрутери – цивільні люди, які пройшли навчання. Будуть працювати з відвідувачами. Консультувати, розповідати про вакансії  в Силах оборони.

«Понад 100 людей вже звернулись у Центри рекрутингу нашого регіону. Певна кількість з них вже обрали професію і військову частину, де хочуть нести службу. Незабаром потраплять у свої підрозділи», – розповідає в.о заступника начальника ДніпроОВА Андрій Кульбач.


Звернутися до Центру рекрутингу української армії у Кам’янському можна особисто або телефонами: +380674747063; +380674747069.


Світлана ЛЮЛЬКА

Поділитись: