Мешканці області можуть написати листа військовополоненим українським морякам

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканці області можуть написати листа військовополоненим українським морякам отключены

Мешканців Дніпропетровщини закликають підтримати військовополонених українських моряків. Кожен може написати лист-звернення і проявити небайдужість. Послання можна залишити в Музеї АТО Дніпра або надіслати електронною поштою, – про це повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Фанигін.

– У військовому полоні нині 24 українські моряки. На їх підтримку рідні організували акцію «Повернення додому». Вона – для моральної та інформаційної підтримки бійців. Зокрема, пропонують написати хлопцям листи із побажаннями, – розповів Юрій Фанигін.
Повідомлення можна написати особисто одному або декільком морякам. Розповісти про себе та висловити підтримку. Збирають листи в Музеї АТО Дніпра. Адреса: проспект Яворницького, 16. Потім рідні відправлять їх у СІЗО.
Написати хлопцям можна й електронне звернення. Відправити його у Фейсбуці (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010772833590) або поштою – kuznyadarhan@gmail.com – а рідні роздрукують.

Поделиться: