У Межовій відкрили інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Межовій відкрили інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей отключены

Сучасний інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами створили у Межовій. Там зможуть займатися хлопці та дівчата із різними порушеннями розвитку. У закладі працюють психолог, дефектолог та логопед. Є спеціальне обладнання і зручні меблі. Про це повідомили у прес-службі ДніпроОДА.

Центр облаштували коштом місцевого бюджету у будівлі дитсадочка. Приміщення реконструювали, оснастили комфортними меблями й сучасним приладдям.
– Працюємо з дітьми у ресурсній кімнаті, залі лікувальної фізкультури, кабінетах психолога, дефектолога і логопеда. Розвиваємо дрібну моторику рук, тренуємо м’язи на спеціальних тренажерах, займаємося арт-терапією, – розповіла в.о. директора Межівського інклюзивно-ресурсного центру Оксана Матрій.
Для малечі – пуфи, драбинки та іграшки. Кожен відвідує Центр за індивідуальним графіком.
– У моєї доньки порушення мовлення. Ми приходимо сюди чотири-п’ять разів на тиждень. Півгодини працюємо зі спеціалістом – коригуємо дефекти мовлення. Ще пару годин граємося – тут цікаві іграшки. Донці подобається сухий басейн і м’які сходинки, – поділилася мама вихованки Центру Анастасія Скирлій. – Ми дуже раді і вдячні, що у нашому селищі відкрився такий заклад.
Заняття у новоствореному Межівському ІРЦ можуть відвідувати діти з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років. Нині там навчаються 12 хлопчиків та дівчат.
Загалом в області вже створено 30 інклюзивно-ресурсних центрів.