Фестиваль «Пісні, народжені в АТО» чекає гостей та учасників

12 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Фестиваль «Пісні, народжені в АТО» чекає гостей та учасників отключены

На фестиваль «Пісні, народжені в АТО» вже надійшло понад 30 заявок. Композиції «з душею» від талановитих військових прийматимуть до 15 червня.

– Вперше пісні, народжені в АТО, заспівали у 2016 році. Відтоді до фесту приєдналися півсотні виконавців. Із простого концерту він переріс у справжній феномен в сучасній українській культурі. Чесна та зворушлива музика талановитих військових стала відомою далеко за межами області та підкорила тисячі сердець по всій Україні, – зазначили у прес-службі ДніпроОДА.
Підкорюватимуть серця слухачів бійці і цьогоріч – на четвертому фестивалі. За традицією, зберуться в літньому театрі дніпровського парку ім. Шевченка.
Нині приймають заявки (http://www.atofest.com.ua/zayavka/) від бажаючих приєднатися – їх вже надійшло понад 30. Серед них – виконавці-новачки та лауреати минулих фестивалів, які написали нові пісні. Із запропонованих композицій оберуть два десятки найкращих, які прозвучать на гала-концерті.
ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» пройде 28 червня Початок – о 17:00. Вхід вільний. Деталі – за телефоном: (068) 679 89 61.

Поделиться: