До дитячого табору «Перлина Придніпров’я» завітали олімпійські чемпіони

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи До дитячого табору «Перлина Придніпров’я» завітали олімпійські чемпіони отключены

Сотні запитань про спорт та лідерство, олімпійська руханка, автографи і подарунки. Видатні спортсмени області зустрілися з двома сотнями переможців фестивалю дитячої творчості «Z_ефір» у таборі «Перлина Придніпров’я».

– Понад 200 переможців першого обласного фестивалю дитячої творчості «Z_ефір» відпочивають в оздоровчому таборі «Перлина Придніпров’я». Там беруть участь у різноманітних конкурсах, квестах, спортивних змаганнях і концертах. Днями до них завітали одні з кращих спортсменів Дніпропетровщини – поділились досвідом та мотивували на нові звершення, – розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.
В гості до юних талантів прийшли Чемпіони Європи та Світу, які народилися на Дніпропетровщині – рекордсмен з метання молоту Михайло Кохан, рекордсменка зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх, олімпійська Чемпіонка Катерина Тарасенко, рекордсмен з академічного веслування Іван Футрик.
– Зустріч олімпійців з дітьми пройшла дуже насичено та цікаво: спочатку наші вихованці поспілкувались зі спортсменами про кар‘єру та особисті захоплення. Автори кращих запитань отримали футболки з автографами і символічні подарунки. Опісля гості провели для старших дітей руханку, – сказала директор табору «Перлина Придніпров’я» Ольга Лозова.
Безкоштовний відпочинок у «Перлині Придніпров’я» для «Z_ефірців» триватиме 21 день.