Науковці Дніпропетровщини та Китаю зможуть реалізувати спільні проекти

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Науковці Дніпропетровщини та Китаю зможуть реалізувати спільні проекти отключены

У науковців Дніпропетровщини та Піднебесної відкривається перспектива втілити разом дослідницькі проекти. Стартував прийом заявок на конкурс. Дедлайн – кінець вересня, повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Зелене світло» – науковцям вишів, науково-дослідних установ та підприємств. Вітається участь і молодих вчених та викладачів.
Проектні пропозиції треба подавати за такими напрямками: інформаційні та комунікаційні технології, енергетика й енергоефективність, раціональне природокористування, нові технології профілактики та лікування поширених захворювань, новітні речовини й матеріали.
Для участі в конкурсі до 24 вересня 2018 року слід подати певний пакет документів та заповнити аплікаційну картку учасника. Кожну заявку розглядатимуть на науковій експертизі паралельно в обох країнах.
Крім наукової відповідності, оцінюватимуть наукову цінність проекту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп і перспективність співпраці. Додаткова інформація – за тел: (044) 287-82-35.
Конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки поводять Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки і техніки КНР.
Фінансування виділяється два роки поспіль. Кожна сторона покриває витрати, пов’язані з перебуванням своїх вчених у країні-партнері.

Поделиться: