У дніпровському Музеї українського живопису – нова виставка

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У дніпровському Музеї українського живопису – нова виставка отключены

4 травня у дніпровському Музеї українського живопису відкрилася виставка графіки відомого українського художника Олексія Фіщенка. На виставці представлено 57 робіт автора, виконаних у техніці кольорової ліногравюри, – про це повідомляє прес-служба міськради.

– Через ці роботи я немов розмовляю зі своїм батьком. Бо одна з функцій творчості – це можливість спілкування з автором, незалежно від того, на цьому він світі чи ні. Мені дуже приємно, що роботи мого батька виставляються саме у Дніпрі. Це місто унікальне. Воно зараз найбільш динамічно розвивається, – сказав син художника Дмитро Фіщенко.
– Ліногравюра – це гравюра на лінолеумі. Олексій Фіщенко створював кольорові ліногравюри, а це передбачає, що для кожного кольору потрібно було вирізати окрему дошку. Це дуже трудомісткий процес, для цього необхідно досконально знати техніку, як її знав Олексій Фіщенко. Ці роботи гармонійні, ритмічні, – наголосила головний мистецтвознавець Музею українського живопису Людмила Тверська.
Виставка графіки Олексія Фіщенка працюватиме у Музеї українського живопису (площа Троїцька, 5А, 3-й поверх) до 24 травня.