Дніпровський борець – у трійці переможців міжнародних змагань

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровський борець – у трійці переможців міжнародних змагань отключены

Дніпровський борець Владислав Вороний завоював бронзу на 22-му міжнародному турнірі з греко-римської боротьби. Змагання пройшли напередодні в Києві, – про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА. 

– Українська команда з греко-римської боротьби завоювала три медалі. Єдине золото цьогорічного турніру виборов Жан Беленюк. Срібним призером став Андрій Мартинюк, а в категорії до 130 кілограмів бронзову нагороду отримав дніпровський спортсмен, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності, член спортивного клубу «Ведмідь» Владислав Вороний, – розповів заслужений тренер України Микола Ставринов.
На турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби з’їхалися близько 300 представників з майже 40 країн світу. Дніпропетровщину представляли шість спортсменів.
– Владиславу довелося позмагатися з представниками Азербайджану та Вірменії. Медаль він виборов у двобої з польським атлетом, – додав Микола Ставринов.
Тепер Владислав Вороний готуватиметься до турніру, який пройде наприкінці березня в Болгарії. Там він буде змагатися за путівку на чемпіонат Європи.