Навесні в Межівській об’єднаній громаді відкриють ЦНАП

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Навесні в Межівській об’єднаній громаді відкриють ЦНАП отключены

У Межівській об’єднаній громаді готується до відкриття Центр надання адмінпослуг. Він стане 57-м на Дніпропетровщині, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА. 

ЦНАП запрацює в центрі Межівської об’єднаної громади по вул. Грушевського,4. Тепер, аби отримати ту чи іншу довідку, мешканцям не доведеться ходити по різних кабінетах: усі затребувані послуги – в одному приміщенні.

Тут планують надавати 145 адмінпослуг. Серед них – прописка й виписка, довідка про склад сім’ї, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, реєстрація нерухомості, отримання матеріальної допомоги й субсидії та інші. Для тих, хто через стан здоров’я не в змозі дістатися до Центру, придбали зручний мобільний офіс. Він обслуговуватиме на дому мешканців далеких сіл: найвіддаленіше – за 40 км.
У планах – обладнати в ЦНАПі робочу станцію для видачі біометричних паспортів.
Межівська об’єднана громада утворилася в жовтні 2017-го. Навколо неї згуртувалися 30 населених пунктів. Відповідальність за розвиток власної території взяли майже 16 тисяч мешканців.
Наразі на Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють: 22 – у районах, 23 – в містах, 9 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах.

Поделиться: