Рибалок Дніпропетровщини просять не виходити на тонкий лід

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Рибалок Дніпропетровщини просять не виходити на тонкий лід отключены

Мінлива погода, чергування тепла і морозу призвели до крихкого льоду на річках. Із початку року на водоймах області сталося 6 нещасних випадків – загинуло троє людей. Правила безпечного поводження на льоду нагадали в управлінні цивільного захисту ДніпроОДА.

– Тільки-но вдарили морози – любителів рибної ловлі потягнуло на лід. Проте не слід забувати про небезпеку, що приховує зимова рибалка. Цьогоріч вже маємо шість нещасних випадків і три жертви крихкого льоду на водоймах. Лише за минулі вихідні рятувальники надали допомогу 4 рибалкам, що опинилися під кригою. Одного з них врятувати так і не вдалося, – розповіли в управлінні.
Фахівці нагадали першочергові правила поводження на замерзлій поверхні водойми. Перш ніж ступити на лід – переконайтеся в його міцності. Та ні в якому разі не робіть це ударом ноги. Якщо крига почала тріщати, не біжіть, а відходьте повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду.
Не слід збиратися на льоду великими групами, а особливо – залишати без нагляду дітей.
– На жаль, іноді під лід потрапляють школярі. Батьки повинні роз’яснювати дітям небезпечність розваг на крижаній поверхні водойм, – підкреслили фахівці управління цивільного захисту.
Рятувальники також категорично застерігають від вживання алкогольних напоїв під час відпочинку на льоду.