Військовий госпіталь Дніпра отримав п’яту партію гуманітарної допомоги

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Військовий госпіталь Дніпра отримав п’яту партію гуманітарної допомоги отключены

Перев’язувальні матеріали, дезінфікуючі засоби та одноразовий медичний одяг передали військовому госпіталю Дніпра. Допомогу від «Асоціації медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» медзаклад отримав вже вп’яте. 

– Це – вже 27 партія допомоги для лікарень області від французьких благодійників. ДніпроОДА співпрацює з ними два роки. Цього разу військовий госпіталь отримав одноразовий медичний одяг, дезінфікуючі засоби, та перев’язувальні матеріали – спеціально для поранених, – повідомили в прес-службі ДніпроОДА.
– Догляд за раною – складний процес. Його ефективність можна підвищити різними способами: від правильного харчування і до зниження рівня стресу. Та найважливіше – тип пов’язки, який призначив лікар для перев’язування рани, – розповів начальник військового госпіталю Віктор Кузьменко.
Перев’язувальні матеріали для поранених госпіталь використовує постійно. Отриманого запасу вистачить на два-три місяці.
Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону. Унікальність благодійного проекту ще й в тому, що допомога формується за заявками лікувальних установ. Тому обладнання та матеріали не залежуються на складах, їх відразу використовують.

Поделиться: