Родини загиблих АТОвців запрошують на безкоштовний медогляд

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Родини загиблих АТОвців запрошують на безкоштовний медогляд отключены

Сім’ї полеглих бійців АТО можуть безкоштовно перевірити стан свого здоров’я й отримати кваліфіковану консультацію в обласному кардіоцентрі.

Протягом останніх трьох місяців обстеження в кардіолога, хірурга, ендокринолога, уролога, невропатолога та інших спеціалістів пройшли майже 250 людей, – про це повідомляють у прес-службі ДніпроОДА. Для членів сімей загиблих АТОвців передбачений широкий спектр обстежень: лабораторні, кардіологічні, ультразвукові.
Крім того, можна пройти коронарографічне обстеження та перевірити стан судин серця.
– За підсумками огляду пацієнт отримує висновок лікаря та рекомендації щодо подальшого прийому ліків. Повторний візит – через місяць-два. У разі необхідності людину направляють на додаткове обстеження до інших медзакладів або на госпіталізацію, – зауважила директор обласного центру кардіології та кардіохірургії Олена Лугова.
Медогляди родин загиблих бійців проходять за адресою: Дніпро, вул. Князя Володимира Великого,28 (колишня вул. Плеханова), з 8:00 до 18:00 по буднях. Записатися можна в Центрі допомоги АТОвцям при ДніпроОДА за тел.: (068) 679-89-61.
До кінця березня медогляди пройдуть сім’ї полеглих АТОвців з усіх міст і районів області.