Проектувальник інклюзивного парку отримав архітектурного «Оскара»

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Проектувальник інклюзивного парку отримав архітектурного «Оскара» отключены

В Україні визначили власників архітектурного «Оскара». Переможцем у номінації «Ландшафтний дизайн» став дніпрянин Сергій Дербін. За його плечами – перший в країні інклюзивний парк, який відкрили у Дніпрі наприкінці червня.

Проект інклюзивного парку в Дніпрі отримав високу оцінку на всеукраїнському рівні. Адже «Премія нацспілки архітекторів України» – найбільші в країні змагання проектувальників. Це своєрідний «Оскар» для них. Першість проводиться з 2003-го. Кращих визначають за номінаціями: «Містобудування», «Громадські, адміністративні та промислові будівлі», «Багатоповерхівки», «Малоповерхівки», «Ландшафтний дизайн», «Інтер’єр», окремо – «За вагомий внесок у розвиток архітектури України».
Цьогоріч приз у номінації «Ландшафтний дизайн» здобув наш земляк, архітектор Сергій Дербін. Успіх приніс проект дніпровського інклюзивного парку – першого в Україні парку рівних можливостей для дітей.
-Це перший мій такий соціально-відповідальний проект – парк у центрі міста, для дітей, та ще й з урахуванням потреб особливих хлопчиків та дівчаток, – зазначив архітектор-переможець.