25 керівників Центрів адмінпослуг області пройшли тренінг з грамотної комунікації

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи 25 керівників Центрів адмінпослуг області пройшли тренінг з грамотної комунікації отключены

ДніпроОДА організувала серію тренінгів для працівників Центрів надання адмінпослуг Дніпропетровщини. Зокрема, навчання з грамотної комунікації пройшли 25 керівників ЦНАПів. Відповідні сертифікати фахівцям вручив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Унікальний тренінг для керівників ЦНАПів тривав два дні. Перш за все, їх навчали: будете спокійними самі – буде спокійним і клієнт.
– Мова – шалений інструмент. Це вербальна частина іміджу посадовця, шлях до розуму та серця клієнта, – пояснила експерт з комунікації, тренер Світлана Броннікова. – По-перше, адміністратору слід поговорити із собою. Не допустити ситуації, коли у нього вже хімія, адреналін. Аби самому бути адекватним тут і зараз.
Навчання пройшли 25 керівників Центрів адмінпослуг Дніпропетровщини. Тепер вони стануть тренерами для своїх підлеглих та передаватимуть їм набуті знання
– Враження від тренінгу захоплюючі. Нам дуже доступно пояснювали, як контролювати свої емоції, як ними управляти, виходити з різних ситуацій, уникати суперечок, – поділилася керівник Томаківського ЦНАПу Яна Радчук.
Тренінги з грамотної комунікації та ділової української мови ДніпроОДА проводить і для адміністраторів ЦНАПів. Базові знання вони отримують протягом одного дня. Навчання вже пройшли 250 адміністраторів Дніпропетровщини.

Поделиться: