В Аулівській громаді пройде Сяйво-фест

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В Аулівській громаді пройде Сяйво-фест отключены

Козацькі бойові мистецтва, виступи фольклорних колективів, національні страви. А ще – етно-весілля та вистава кінного театру. В Аулівській громаді вже цього вік-енду пройде феєричний Сяйво-фест. Власні таланти презентують козацькі та фольклорні колективи з різних громад Дніпропетровщини.

Долучитися до етно-свята запрошують всіх мешканців області.
– Сяйво-фест влаштовуємо другий рік поспіль. Головна ідея – популяризація української та козацької культури. В одне коло збираємо таланти з різних куточків Дніпропетровщини, – розповів голова Аулівської ОТГ Ігор Драка.
До фесту готують багато цікавинок. Поміж іншого – реконструкцію козацького бою у виконанні кінного театру «Аллюр». Будуть і показові виступи на конях. Два фольклорних колективи з Кочережок виконають українські пісні. Зіграють і два етно весілля – в українському та козацькому стилях.
Головна «родзинка» фесту – декілька козацьких локацій: “Обухівська Січ”, “Козацький Гарт”, “Золота паланка”, “Люті козаки”. Козаки презентують прийоми бойових мистецтв. Можна буде подивитися і виступи бандуристів, а ще скуштувати національні страви.
Ввечері на всіх учасників та гостей фесту чекає феєричне вогняне шоу.
Сяйво-фест пройде в центрі селища Аули 18 травня. Відкриття – о 12.00. Програма свята – за посиланням: https://www.facebook.com/1634899733265796/photos/a.1680563375366098/2230502413705522/?type=3&theater.