У Марганці завершили реконструкцію школи №7

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Марганці завершили реконструкцію школи №7 отключены

Завершилася реконструкція школи №7 в Марганці. За рік заклад «перезавантажили» повністю. Про стару будівлю нагадують хіба що стіни, усе інше – нове. Серед новинок – яскраві класи, сучасні меблі, інтерактивні комплекси. Комфортні освітні умови створили майже 300 учням.

– Школу звели ще в довоєнні роки. Більш як 70 років проблеми тільки нагромаджувалися. Дах, вікна, система опалення – це ті больові точки, які конче потребували вирішення.Нарешті, ми дочекалися реконструкції. Причому неабиякої, а кардинальної. Заклад не впізнати, – розказала директор школи №7 Марганця Оксана Кузуб.
На реконструкцію витратили менше року. Вирішили багаторічні проблеми: дах перекрили, замінили вікна, опалення та комунікації, фасад утеплили. У школі переконані, завдяки енергоефективним заходам взимку у класах буде комфортно, а витрати на тепло відчутно скоротяться.
Яскравістю «дихає» школа всередині. У кабінетах у різні кольори забарвлені двері та робоча стіна під дошку. Зокрема, синій – на позначення молодших класів, червоний, зелений, жовтий та бузковий «сигналізують» про кабінети старшокласників.
Сергій Попов навчається у 7-й школі десять років. Каже, за цей час звик до неї сірої й одноманітної.
– Зараз я не вірю своїм очам. Школа стала просто суперовою: у класах – нові меблі, інтерактивні дошки. Тепер навчатися буде легше й цікавіше. Хоча до випуску лишився рік, все одно нам пощастило, – поділився враженнями десятикласник.
Комфортні умови створені в їдальні та актовому залі. А в спортзалі уклали покриття, яке не боїться ударів м’яча та спортивних навантажень.
Школа стала доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі – ресурсна кімната й медіатека.
– Ми переїхали до Марганця із Запоріжжя і застали школу у прикрому стані, – розказала мати однієї учениці Юлія Хуповка. – Зараз зробили ремонт. Він просто шикарний. Радіють і діти, і батьки. Усе нове, сучасне. Особливо шокована спортзалом: він великий, зручний, роздягальні окремо для хлопців і дівчат.
На подвір’ї – новий асфальт, навколо – новий паркан. Незабаром висадять дерева та квіти.