У Дніпрі святковий концерт відкриє хор волонтерів

3 недели ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі святковий концерт відкриє хор волонтерів отключены

Уже завтра на Фестивальному причалі у Дніпрі відбудеться святковий концерт лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО». Його відкриє хор із 25 волонтерів. Їм задаватиме тон військовий оркестр оперативного командування «Схід». Підготовка до свята – в розпалі.

– Хор виступатиме вже вдруге. Вперше волонтери заспівали у червні на фестивалі «Пісні, народжені в АТО». Тоді започаткували нову традицію – для військових співають цивільні. Це дуже добре, коли людей об’єднують патріотизм та любов до України, – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка. – До хору долучаються нові й нові учасники. Вони самі підбирають репертуар. На святковому концерті у День Незалежності волонтери виконають декілька пісень.
Волонтерський хор відкриє концерт лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО». Заспівають українську пісню «Ой у лузі червона калина». На фінальній репетиції учасники тримаються впевнено.
– У нас дуже легко, навіть кайфово на репетиціях. Всі учасники розуміють одне одного, прислухаються, аби співати в унісон, – поділилася солістка хору Вікторія Чуприна. – Відчувається підтримка оркестру. Він – наче надійний тил.
У військовому оркестрі – майже 20 музикантів. І ними, і хором вміло керує диригент.
– Виступати разом із цивільним хором для нас новий досвід. З цими людьми працювати легше та цікавіше, аніж з військовими. Вони більш відкриті для творчості, – розповів диригент Олександр Жарій. – У цьому проєкті ми поєднали армію та цивільних. Окремі теплі слова – волонтерам, за їхню підтримку військових.
Під «завісу» концерту хор виконає «Марш нової армії».
Концерт лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО» – вже завтра, 24 серпня. Він пройде на Фестивальному причалі у Дніпрі. Початок – о 15:00. Вхід вільний.