У Дніпрі нагородили переможців літературного фестивалю

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі нагородили переможців літературного фестивалю отключены

У Дніпрі, в міському Палаці дітей та юнацтва, підбили підсумки конкурсного фестивалю «Собори наших душ-2019» і нагородили його переможців. Цього року фестиваль зібрав понад 700 юних митців – учнів і вихованців закладів освіти міста, які подали на фестиваль майже 4 тис. творчих робіт. Лауреатами стали 555 дітей.

Їх розподілили за трьома номінаціями: «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Поезія, проза, публіцистика». Усі переможці отримали дипломи, а 27 дітей, чиї роботи були визнані найкращими, ще й подарунок – екскурсію Україною. Переможці представлятимуть Дніпро на обласному етапі конкурсу.
-Вже вдев’ятнадцяте проводимо цей фестиваль, який щороку відкриває нові імена талановитої молоді нашого міста. Це один із тих конкурсів, який збирає велику кількість учасників. За всі роки його проведення у ньому взяло участь понад 15 тисяч дітей. Учасники всі різні, але по-своєму талановиті. У своїх роботах діти демонструють українську культуру, традиції, через які й дорослі – їхні батьки знайомляться з національними звичаями, – зазначила представниця мерії Дар’я Біла.
Одна з переможців – 15-річна Аліна Олексюк. Вона брала участь у конкурсі вже втретє. Дівчина перемогла у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво». Її роботи – вишиті рушники та сорочка.
– Щаслива, що журі обрало мої роботи. Вже третій рік відвідую гурток «Народна вишивка» у Палаці дітей та юнацтва. Цей вид творчості подобається неабияк. Якщо захоплююся, то у вихідний можу цілий день вишивати, – поділилася Аліна.
На сцені також виступили творчі колективи Палацу дітей та юнацтва.