У 2019-му в області виписали майже 450 тисяч електронних рецептів на «Доступні ліки»

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У 2019-му в області виписали майже 450 тисяч електронних рецептів на «Доступні ліки» отключены

Майже 450 тисяч електронних рецептів виписали мешканцям Дніпропетровщини за програмою «Доступні ліки». Отримати медикаменти можна у 642 аптеках області. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Програма «Доступні ліки» запрацювала в Україні у 2017-му. Завдяки цьому люди із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом другого типу та бронхіальною астмою можуть отримати понад 250 препаратів – безкоштовно або з незначною доплатою, – розповіли в департаменті.
Із квітня 2019 року на Дніпропетровщині виписали майже 450 тисяч е-рецептів на «Доступні ліки». Понад 353 тисячі з них пацієнти вже використали. Рецепти видають сімейні лікарі, терапевти або педіатри.
Переглянути перелік аптек, які працюють з програмою «Доступні ліки», можна на сайті: https://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky/apteki-uchasniki-uryadovoyi-programi-reimbursaciyi-dostupni.