Лікарі розповіли, як здолати сезонну алергію

4 недели ago Зоря2 Комментарии к записи Лікарі розповіли, як здолати сезонну алергію отключены

В середині серпня на Дніпропетровщині зазвичай починається нова хвиля сезонної алергії. Здебільшого, погіршення самопочуття викликає цвітіння амброзії. Як розпізнати поліноз та боротися з ним, розповіли в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

– У серпні починає цвісти амброзія, полин та лобода. Це спричиняє погіршення самопочуття у алергіків. Можуть з’явитися кон’юнктивіт, риніт, рідше – задуха та висипання, – розповіли в департаменті. – При появі таких симптомів слід обов’язково звернутися до лікаря. Він визначить, чи дійсно у пацієнта алергія та призначить лікування. Якщо пустити проблему на самоплив, стан погіршитися. Наприклад, може розширитися спектр алергенів.
За можливості під час цвітіння амброзії необхідно максимально знизити контакт з алергеном, не варто виходити на прогулянку в суху, спекотну та вітряну погоду. Прийшовши додому, треба переодягтися та випрати речі – на них може бути пилок. Також варто щоденно робити в приміщенні вологе прибирання. Допоможуть покращити самопочуття і зволожувачі повітря та повітряні фільтри.