Дніпровський дитячо-юнацький центр «Штурм» встановив рекорд України

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровський дитячо-юнацький центр «Штурм» встановив рекорд України отключены

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький центр «Штурм» Дніпровської міської ради увійшов до Книги рекордів України, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради.

Центр встановив рекорд у категорії «Масові заходи», влаштувавши найбільшу кількість міських оздоровчих таборів для дітей від одного закладу в один період. Так, цього року «Штурм» організував 5 таборів, у яких відпочивають 536 його вихованців.
20 червня для відпочивальників провели II літню спартакіаду «На штурм здоров’я». Захід відбувся на території спортивно-оздоровчого комплексу «Лавина».
– Ця спартакіада стала для нашого міста традиційною. Першу ми провели минулого року, але не з таким розмахом. Це свято спорту та здоров’я. Головна його мета – популяризація спортивного та здорового способу життя, – каже заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.
У спартакіаді взяли участь понад 500 вихованців «Штурму» та їхні батьки. На початку заходу всі вони долучилися до танцювального флешмобу. – Вже 21 рік поспіль на базі «Штурму» ми організовуємо дитячі міські табори. Звісно, щоразу хочемо вигадати щось нове та цікаве. Цього року ми підготували вже другу літню спартакіаду. Після завершення змагань на дітей чекав сюрприз – пінна дискотека. У заході взяли участь 4 філії «Штурму» – це 4 команди. Переможці отримали кубки та медалі, – розповіла директор ДЮЦ «Штурм» Ірина Герліванова.