У Дніпрі з’явиться новий сквер

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі з’явиться новий сквер отключены

Новий сквер Прибережний буде частиною зеленої зони набережної житлового масиву Перемога, на якій проведуть комплексну реконструкцію. Його розіб’ють на території площею понад 2 га між аквапарком та спортивним комплексом. Проект реконструкції скверу готовий. Незабаром розпочнуться роботи.

За словами головного архітектора Дніпра Дмитра Волика, у сквері зроблять зони з лавочками для відпочинку й безліч дитячих майданчиків для розваг, вимостять територію, улаштують фонтани, декоративне озеленення. Тут висадять понад 300 дерев та декілька тисяч декоративних кущів, засіють газони, зроблять автоматизований полив.
Територія майбутнього скверу розташована нижче від проїжджої частини. Тому дорожній шум «гаситься» рельєфом. Сквер також матиме реконструйовану берегову лінію для пляжного відпочинку.
-Прибережні зони завжди користуються попитом у містян, але не всі вони облаштовані для відпочинку, як і ця територія під сквер. Тому вирішили в рамках реконструкції частини набережної створити тут сучасний сквер для комфортного дозвілля містян, – сказав Дмитро Волик.
Для улаштування скверу, як і реконструкції набережної на житловому масиві Перемога, використовуватимуть сучасні матеріали високої якості, які служитимуть багато десятиліть.
Нагадаємо, реконструкція набережної на житловому масиві Перемога передбачена на ділянці завдовжки близько 5 км від Мерефо-Херсонського мосту до проспекту Героїв.
Дніпровська набережна на правому березі вважається найдовшою у Європі. Її протяжність становить 27 кілометрів.