Маломобільні дніпряни зможуть отримувати адміністративні послуги вдома

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Маломобільні дніпряни зможуть отримувати адміністративні послуги вдома отключены

Німецьке товариство міжнародної співпраці (GIZ) передало Дніпру мобільний кейс, який дозволяє надавати адміністративні послуги за межами ЦНАПів. Такі портативні офіси отримали 25 українських міст.

У кейсі є ноутбук, сканер, принтер, портативний зчитувач ID-карток та інші необхідні пристрої. Вони допоможуть людям, котрі з якоїсь причини не можуть відвідати ЦНАПи самостійно, одержувати різні послуги на дому. Завдяки вбудованому акумулятору кейс може працювати до 8 годин без підзарядки.
– Це дуже важливо. Адже людям із обмеженими можливостями також потрібно отримувати певні адміністративні послуги, довідки. Хоча потреба в останніх поступово зменшується, та тим не менш. Тепер у нас буде можливість виїжджати й надавати послуги на дому. Раніше у Дніпрі такого не було, – зазначила виконувачка обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило.
За її словами, для Дніпра це вже не перший випадок плідної співпраці з GIZ. Німецьке товариство раніше допомогло місту з проведенням навчальних тренінгів та комп’ютерною технікою. Водночас для країн Європи практика мобільних кейсів стала звичною.
– Такі кейси використовують у Європі, зокрема в Німеччині. Ідея виникла через те, що дедалі більше людей хочуть жити у містах. Тож у сільській місцевості послуги отримати важче, адже там немає сенсу облаштовувати центри з їхнього надання, – розповів представник Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) Майк Маттес.
Загалом між містами Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей розподілили 33 мобільні кейси.