Десять шкіл області – переможці всеукраїнського екологічного конкурсу

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Десять шкіл області – переможці всеукраїнського екологічного конкурсу отключены

З метою змалку привчити дітей берегти довкілля, в Україні провели екологічний конкурс серед шкіл. Серед 200 переможців – і десять навчальних закладів Дніпропетровщини. До 1 вересня цього року там встановлять сучасні компостери для переробки харчових відходів.

– Навчати людину екологічній грамотності слід зі шкільних лав. Про це свідчить і світова практика. Приміром, у Великобританії сортувати сміття привчають ще зі школи. Цим шляхом пішли і ми. МОН та Мінекології провели конкурс серед навчальних закладів України. У школах-переможцях встановлять сучасне біотехнічне обладнання для переробки органічних відходів, – розповів директор департаменту освіти і науки ДніпроОДА Олексій Полторацький.
Екологічне обладнання отримають і десять шкіл Дніпропетровщини. Це навчальні заклади Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, селищ Васильківка, Покровське та Слобожанське.
Там встановлять сучасні компостери – вони перероблятимуть харчові відходи з їдалень у корисні добрива.
Спільний еко-проект МОН і Міністерства екології та природних ресурсів спрямований на підвищення рівня екологічної освіти. Загалом до нього долучилися 400 навчальних закладів з усієї України.