Дніпровський планетарій запрошує на свято Сонця

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровський планетарій запрошує на свято Сонця отключены

Всесвітній День Сонця відмічається 3 травня з 1994 року. Це свято запроваджене Европейським відділенням Міжнародної спілки сонячної енергії з метою привернути увагу до основного постачальника енергії для Землі, можливостей використання сонячної енегрії і в знак пошани до найважливішої для нас зірки.

На честь свята Дніпровський планетарій 6 травня, в неділю, пропонує відвідати дві прем’єри. З 10.30 до 13.00 в фойє планетарію – астрономічні і сонячні забавки для маленьких відвідувачів, при ясній погоді – спостереження в телескоп
В 11.00 на малюків від 5 років чекає прем’єрна програма “В гості до Сонця” (російською) – цікава і дінамічна розповідь про найулюбленішу дитячу зірку. В 13.00 – традиційна програма планетарію “Імперія Сонця”(російською) – для дітей більш старшого віку (10+). Та о 15.00 – ще одна прем’єра “У фокусі – Сонце”- україномовний переклад програми Європейського космічного агентства, створений в Дніпровському планетарії за допомогою волонтерів: перекладача Юлії Світличної і актора театру “Верим!” Максима Ряпулова.