Молодь Дніпропетровщини запрошують позмагатися за урядову премію

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Молодь Дніпропетровщини запрошують позмагатися за урядову премію отключены

Розпочався прийом заявок на здобуття премії Кабміну України для молоді. На кону – 50 тис грн. Якщо ви креативні та завзяті, то ця інформація для вас.

Премія Кабінету Міністрів України присуджується молоді віком 14-35 років, яка сприяє розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Грошова винагорода – за реалізацію проектів у таких сферах: правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту України, розвиток волонтерського руху, впровадження бізнес-ідей, популяризація здорового способу життя, охорона навколишнього середовища тощо.
Для здобуття премії органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, благодійні організації, регіональні ЗМІ подають до Мінмолодьспорту заявку певної форми, характеристику кандидата, матеріали презентації (відео-, фото, наукові й навчально-методичні публікації, статті). Які ще документи потрібні – тут.
Прийом заявок – до 1 березня 2018 року. Враховуються досягнення кандидата за попередній рік. Детальна інформація – за тел.: (044) 284 30 26.