У Дніпрі відкрився перший міський туристично-інформаційний центр

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрився перший міський туристично-інформаційний центр отключены

У Дніпрі розпочав роботу перший міський туристично-інформаційний центр. За прикладом багатьох країн світу тут готові надавати найширший спектр послуг – від організації ділових конференцій, екскурсій і дозвілля до розміщення гостей і порад щодо сфери послуг.

Центр розташовано на площі Героїв Майдану. Час роботи: з 10:00 до 18:00 без вихідних. Планується, що ТІЦ активно співпрацюватиме з комерційними організаціями та рекламодавцями, щоб у перспективі вийти на самоокупність.
Із підприємцями укладатимуть договори, щоб на комерційній основі розміщувати їхню рекламу, зокрема на сайті центру або на поліграфічній продукції. Наразі вже укладено домовленість з мережею магазинів мобільних пристроїв. Загалом розвиток туристичної галузі зможе давати місту чималі прибутки.
Водночас у центрі планують самостійно налагоджувати співпрацю, зокрема з іноземними делегаціями.
Окрім того, відвідувачам тут безкоштовно видаватимуть мапу й інформаційний буклет про Дніпро. Із туристами працюватимуть троє консультантів. У приміщенні також обладнано тач-панель, де за допомогою навігаційного додатку можна звіритися з різними напрямками на мапі міста. Згодом у ТІЦ запустять власний сайт. Портал міститиме різну інформацію про міські локації – транспорт, афішу подій, історичні довідки та цікаві факти.
Крім цього, для туристів планують створити аудіогід і запустити спеціальний мобільний додаток. Зараз у центрі вже працює сувенірна крамничка, у якій можна знайти різні пам’ятні дрібниці, прикрашені, серед іншого, Петриківським розписом.