Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України отключены

Спортсмени збірної Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на відкритому кубку України із дзюдо. Змагання проходили в місті Суми, – про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

– Наші дзюдоїсти яскраво виступили і в командному заліку посіли друге місце, поступившись Києву та обійшовши Запоріжжя. У наших спортсменів два «золота», п’ять срібних і шість бронзових медалей, – розповів старший тренер збірної Дніпропетровської області з дзюдо Анатолій Дрога.
На змагання до міста Суми з’їхалися близько трьохсот дзюдоїстів зі всієї України. Також були збірні з Грузії та Узбекистану. Технічно виступали багато команд, цікаво було боротися з представниками Київської та Запорізької областей, додав тренер.
– З наших спортсменів найбільше хотілося б відзначити майстерність чемпіонів змагань Даниїла Довбиша та Ніко Саджая, – зауважив Анатолій Дрога.
З січня наступного року наші дзюдоїсти проходитимуть відбірні етапи. За їх результатами стане зрозуміло, хто поїде на чемпіонат Європи та чемпіонат світу.