Субсидію на вугілля та скраплений газ отримали 13 тисяч мешканців області

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Субсидію на вугілля та скраплений газ отримали 13 тисяч мешканців області отключены

Як заощадити на пічному опаленні – знають майже 13 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Вони оформили субсидію – частково витрати на вугілля чи скраплений газ компенсувала держава.

– Оформити таку держдопомогу може будь-яка родина, яка опалює помешкання твердим паливом. Єдина відмінність від звичайної субсидії – люди отримують кошти «на руки». Ними й розраховуються за вугілля чи скраплений газ. Чим менший дохід родини, тим більший розмір допомоги, – зазначили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА.
Оформити таку субсидію можна одним із 3 способів. Заповнити заяву та декларацію на порталі iGov.org.ua, надіслати ці документи поштою, особисто подати до управління соцзахисту за місцем реєстрації. В заяві слід підкреслити поле зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу».
Держдопомога на паливо розраховується за нормою – 2 тонни вугілля на одне домогосподарство на рік. Вартість однієї тонни у розрахунку – понад 2,2 тис грн. Сплачується така субсидія раз на рік. Гроші переводяться поштовим переказом чи на банківський рахунок.
На закупівлю палива цьогоріч Уряд виділив 42,5 млн грн.