Триває ремонт траси Павлоград-Донецьк

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Триває ремонт траси Павлоград-Донецьк отключены

Поблизу села Миколаївка Петропавлівського району області – у розпалі капремонт автодороги міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Підрядники вже вирівняли третину шляху, тепер укладають шарами асфальтобетон. 30 кілометрів траси відповідатимуть європейським стандартам, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Ремонтні роботи на автодорозі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине почалися наприкінці квітня. Дорожня техніка працює на різних ділянках шляху.
– Уже почали укладати верхній шар дорожнього покриття, воно надійне та якісне, – розповідає в.о. начальника Служби автодоріг Дніпропетровської області Геннадій Немога. – Ми повністю забезпечені фінансово, нині очікуємо додаткові кошти з держбюджету. За умови своєчасного фінансування, всі роботи виконаємо в намічений строк.
Автодорога пролягає через Кіровоградську, Дніпропетровську, Донецьку та Луганську області. На Дніпропетровщині відремонтують 30 км траси. Автомобілісти пригадують: з моменту будівництва вона знала тільки поточні ремонти.Під час ремонту рух транспорту не перекривають: в обидва боки машини пропускають у реверсному режимі.
Цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтують ще три дороги державного значення – Дніпро-Запоріжжя, Дніпро-Кривий Ріг та Дніпро-Петриківка-Царичанка. Це перший етап, роботи продовжаться і наступного року.
Крім автомагістралей, в області капітально ремонтують комунальні дороги. За два роки вже зробили понад 300 автошляхів, у планах до кінця 2017-го – ще майже 160.