Дніпряни зможуть безкоштовно перейти на індивідуальне опалення в оселях

4 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпряни зможуть безкоштовно перейти на індивідуальне опалення в оселях отключены

Власники понад 230 квартир у Дніпрі зможуть безкоштовно перейти на індивідуальне опалення в оселях

Це стане можливим завдяки програмі стабілізації енергетичного балансу, яку депутати Дніпровської міськради ухвалили в ході 23-ї чергової сесії 19 липня.

Передусім учасниками програми стануть соціально вразливі верстви населення – люди, які не мають фінансової змоги сплатити за зміну системи опалення. Ініціативу реалізовуватимуть у два етапи. Загалом на встановлення індивідуального опалення у 237 квартирах дніпрян планують витратити 11 млн грн.

Переведенням квартир на індивідуальне опалення опікуватиметься міська постійна комісія з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення. Власникам помешкань необхідно подати заяву про від’єднання від централізованої подачі тепла, копії паспорта, свідоцтва про право власності та технічний стан помешкання, а також довідки про склад і доходи родини за останні півроку.

Головними принципами цільової програми стабілізації енергетичного балансу у Дніпрі є енергоощадність та зменшення залежності підприємств від зовнішнього постачання газу. Крім того, програма спрямована на розвиток альтернативної енергетики.

Нині у Дніпрі нараховують майже 80 житлових будинків, мешканцям яких варто відмовитися від централізованого опалення. Через те що майже всі тамтешні квартири вже мають індивідуальні системи обігріву, до решти осель тепла потрапляє менше, а от платити за нього доводиться більше.

Поделиться: