У Дніпрі відбувся забіг до Дня закоханих

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся забіг до Дня закоханих отключены

10 лютого у Дніпрі, у парку Глоби, відбувся легкоатлетичний забіг до Дня закоханих – Run for love. Це щорічний захід. Цього року його вже вдруге влаштувала громадська організація «Старт Дніпро» за підтримки Федерації легкої атлетики м. Дніпра та області та Дніпровської міської ради.

– Run for love – це традиційний захід, який ми присвячуємо Дню закоханих. Ми завжди запрошуємо бігти всіх, не лише пари. У нас є забіги на різні смаки: індивідуальні, сімейні і, звичайно ж, парні. Такі заходи – це не просто змагання, а й можливість отримати задоволення від спорту, чудово провести свій вихідний та відзначити свято в абсолютно небанальний спосі», – зазначила президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпра Марина Філатова.
До забігу приєдналося понад 100 учасників, зокрема 40 пар з Дніпра, Києва, Запоріжжя, Нікополя, Львова, Кривого Рогу. Для них підготували дистанції у 3 км, 6 км та квест-забіг на 1,5 км. Серед учасників були не лише сімейні пари, а й спортсмени-любителі та просто друзі.
Марія і Олександра – учениці 8 класу, біг – їхнє спільне захоплення.
– Ми вирішили бігти разом, адже ми обидві закохані у біг. Удвох легше та веселіше долати дистанцію. Ми так навіть дружнішими стаємо, – розповіли дівчата.
Сімейна пара Олена та Ігор Росол із Нікополя вдруге приїздить до Дніпра, щоб пробігти дистанції для закоханих.
– У минулому році діти нам зробили подарунок – участь у забігу для закоханих. Тоді ми вперше виїхали з Нікополя на змагання. У цьому році навіть питань не було – зібралися та й поїхали. Ми вже 16 років разом, але бігом захопилися лише рік тому, тепер це наша спільна справа, – розповіли Олена та Ігор.
В цілому забіг організатори називають спортивно-розважальним заходом. Адже після змагань учасники у спеціальному приміщенні могли зробити пропозицію своїй половинці, відразу розписатися, відзначити «бігове весілля» та сфотографуватися. Також для спортсменів було організовано гру під назвою «Хто зверху, або Хто швидший». У ній хлопці та дівчата, представники спортивних товариств Дніпра, змагалися в ерудиції.