Мешканців області запрошують безкоштовно вивчати англійську

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканців області запрошують безкоштовно вивчати англійську отключены

«Активуй Англійську». Мешканців Дніпропетровщини запрошують на експрес-курси з іноземної мови. Їх організували у Дніпропетровській обласній бібліотеці. Заняття – безкоштовні. Початок вже 12 лютого,- повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Англійська вже давно стала мовою міжнародного спілкування. У сучасному світі вміння вільно виражати свої думки у розмові з іноземцями – це безліч нових можливостей для власного розвитку, – зазначили в управлінні.
Експрес-курс «Активуй Англійську» складається із 10 лекцій, по 90 хвилин кожна. Заняття – щовівторка о 15:30. На них запрошують усіх бажаючих, вік та рівень володіння мовою – не важливий. На студентів чекають розмовні вправи у парах, спілкування на побутові теми, пізнавальні лекції про традиції англомовних країн.
Щоб записатися, потрібно завітати до Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 18, 2-й поверх, центр «Вікно в Америку», каб.19. Із собою мати паспорт.
Телефон для довідок: (056) 731 92 80, вихідний – п’ятниця.