Більше 200 дітей Дніпропетровщини отримають сертифікати на безкоштовне лікування та навчання

2 года ago Максим Забуга Комментарии к записи Більше 200 дітей Дніпропетровщини отримають сертифікати на безкоштовне лікування та навчання отключены

Більше 200 сиріт, дітей з малозабезпечених родин та сімей АТОвців отримають сертифікати на безкоштовне лікування у клініках області, а також навчальні тренінги.

Перші тридцять сертифікатів вже вручили сьогодні у ДніпроОДА.  Такий подарунок до Дня захисту дітей підготували приватні підприємці Дніпропетровщини.

“Хочемо, щоб наші маленькі мешканці росли щасливими та здоровими. Тож дякуємо підприємцям, що вони вже другий рік поспіль проявляють небайдужість та допомагають підростаючому поколінню», – сказав перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

160 сертифікатів дають можливість обстежитися та пролікуватися у десяти клініках регіону.  Інші – Ще 41 сертифікат дозволяє закінчити безкоштовні курси з манікюру та педікюру, пройти майстер-клас з профорієнтування, познайомитися зі спеціальностями в університеті ім. Альфреда Нобеля у Дніпрі.
  Сертифікати отримають діти з найвіддаленіших куточків Дніпропетровщини. У якості приємного бонусу – відвідування безкоштовних вистав у театрах обласного центру.