У реабілітаційному центрі «Солоний лиман» вже оздоровилися 200 АТОвців

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У реабілітаційному центрі «Солоний лиман» вже оздоровилися 200 АТОвців отключены

Комфортні палати, зручні побутові умови, новітні апарати фізіотерапії, сучасні зали лікувальної фізкультури, – другий у регіоні центр реабілітації АТОвців нагадує скоріше комфортабельний готель, аніж медзаклад. Його створила обласна влада на базі обласної лікарні «Солоний лиман». У центрі вже оздоровилися понад 200 бійців. Про це розповіли у прес-службі ДніпроОДА.

В реабілітаційному центрі, створеному на базі обласної лікарні «Солоний лиман» у 2018-му, можуть одночасно оздоровитися до 30 бійців. Профіль закладу – ортопедичний. Туди потрапляють переважно хлопці з травмами кінцівок, хворобами суглобів.
-Був дуже важко поранений. Тепер лікую спину, руки, ноги. Лікування у центрі дає добрі результати. Можу вже навіть прогулятися, – поділився АТОвець Олег Писанка.
Хлопці задоволені і процедурами, і створеними для них побутовими умовами. В палатах – все для комфорту. В кожній – телевізор. Одна із «родзинок» центру – хол із креативним дизайном та фіто-стіною із живих рослин. За півроку роботи закладу вони підросли, отже – більше цілющого ефекту. Поруч – зручні крісла і дивани. Все – для релаксу бійців.
– Навіть не очікував таких гарних умов. І палати добрі, і телевізор є. Наче і не в лікарні, а в якомусь шикарному санаторії, – сказав АТОвець Олександр Фільчиков.
Інший демобілізований, Олександр Хвостовцов, лікує суглоби. Для нього – процедури фізіотерапії. У поміч лікарям – сучасний апарат пресотерапії.
– Всі отримані апарати – найвищого ґатунку. Позитивний ефект – вже після перших процедур. Пацієнт відчуває легкість у ногах, покращується кровообіг, – розповіла завідувач відділення фізіотерапії Олена Вельможко.
– Я дуже радий, що потрапив сюди. Лікувався у різних госпіталях, у тому числі в столиці. Цей медзаклад – найкращий, – сказав АТОвець Олександр Хвостовцов.
У залах лікувальної фізкультури – спеціальні тренажери. А ще – сучасні шведські стінки, дошки Євмінова.
Оздоровлення у реабілітаційному центрі – безкоштовне. Курс – три тижні.