В області визначили перевізників для дев’яти приміських маршрутів

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В області визначили перевізників для дев’яти приміських маршрутів отключены

На Дніпропетровщині пройшов конкурс перевізників. Обрали автопідприємства, які обслуговуватимуть дев’ять приміських маршрутів. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА.

– Хто з перевізників працюватиме на дев’яти приміських маршрутах, визначала комісія. У ній – представники Укртрансбезпеки, поліції, ДніпроОДА, громадські активісти, – розповів заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА Володимир Верхотурцев.
Конкурс проходив у кілька етапів. Спочатку розкрили конверти із документами від перевізників. У них – інформація про претендента, транспортні засоби, які він планує задіяти на маршрутах, їх екологічні показники. Надані папери протягом двох тижнів перевіряли на достовірність. Тим часом комісія відвідала автопідприємства, які беруть участь у конкурсі.
– На першому місці – безпека. Тож звертали увагу на наявність медичного контролю та техогляду. Перевіряли, чи вчасно проводиться ремонт транспорту, чи навчають водіїв надавати першу меддопомогу, чи дотримуються на автопідприємстві режиму роботи та відпочинку, – розповів голова правління громадської організації «Безпека транспортних систем» Тимур Швець. – Суттєвих зауважень не було, хіба що виявили незначні недоліки у веденні документації. В ході перевірки перевізники їх усунули.
На третьому етапі у прямому ефірі розкрили конверти №2. У них – інформація про те, які перевізники претендують на кожен окремий маршрут. Після наради обласна комісія визначила переможців.