На Дніпропетровщині оберуть кращу бригаду швидкої медичної допомоги

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині оберуть кращу бригаду швидкої медичної допомоги отключены

Бригади швидкої медичної допомоги з різних областей України будуть змагатися на Дніпропетровщині за звання кращої. Демонструватимуть власний професіоналізм в оперативному реагуванні на отруєння, пологи, серцеві напади і втрату свідомості. Такий чемпіонат на Дніпропетровщині пройде вже вдев’яте.

Вперше змагання пройдуть за участі іноземних спеціалістів – команди з Білорусії. Про це повідомив директор обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко.
– Під час змагань імітуємо екстрені та надзвичайні ситуації – обставини будуть максимально наближеними до реальних. Учасники оглядатимуть місце пригоди, визначитимуть стан постраждалих, надаватимуть медичну допомогу. Цей чемпіонат підвищує професійний рівень бригад, – розповів Радій Шевченко.
У складі бригад – фельдшери, медичні сестри та водії.
На чемпіонаті очікують 16 команд та майже 50 учасників. Дніпропетровщину представлять шість професійних бригад і дві – від студентів медакадемії та медколеджу.
Очікують і сім команд з Одеської, Харківської, Херсонської, Сумської, Кіровоградської, Івано-Франківської і Донецької областей. Вперше серед учасників –бригада з Білорусії.
Чемпіонат буде проходити 11 та 12 жовтня селі Орлівщина Новомосковського району.