В історичному музеї Дніпра відкрилась виставка “Мужня мода”

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В історичному музеї Дніпра відкрилась виставка “Мужня мода” отключены

Про основні тенденції розвитку чоловічої моди зараз можна дізнатися в історичному музеї Дніпра. Там працює виставка «Мужня мода», – про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

– Чоловіча мода не часто буває предметом зацікавленості дослідників, музейників, приватних колекціонерів. Проте колекція одягу історичного музею Дніпра дозволяє простежити основні тенденції розвитку моди, – зазначили в музеї.
На виставці «Мужня мода» – експонати, що охоплюють час від XVIII до ХХ ст. Найстаріші експонати – зразки традиційного козацького вбрання: куртас, кунтуш, пояси, шаровари.
Західноєвропейська мода представлена, зокрема, шовковим бальним жилетом, який нещодавно повернувся з реставрації. Є колекція головних уборів – від «котелка» до «пиріжка». В експозиції – й різноманітні сорочки, краватки, фраки та аксесуари.
Переглянути виставку можна до 10 вересня 2018 року. Вона працює щодня, крім понеділка та останньої п’ятниці місяця, з 10:00 до 17:00. Адреса музею: пр. Дмитра Яворницького, 16.