У Лихівській громаді розпочали реконструкцію опорної школи

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Лихівській громаді розпочали реконструкцію опорної школи отключены

У Лихівці розпочалася реконструкція опорної школи. Підрядники замінять всі вікна та двері, облаштують дах і яскравий фасад. Поруч з будівлею зведуть сучасний стадіон. Капітально ремонтують навчальний заклад вперше за 40 років, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Опорну школу в селищі Лихівка звели у 1977 році.
– Капремонту у нас не було ніколи – система опалення застаріла, будівля не зберігала тепло. Щоб навчати наших дітей – необхідно йти в ногу з часом. Тому ми дуже радіємо, що заклад нарешті оновлять, – зазначила директор Лихівської опорної школи Лариса Дерід.
Підрядники вже утеплили цоколь будівлі, частково замінили вікна. Нині облаштовують вентильований фасад, проводять демонтажні роботи горища, даху, ганку та спортзалу. Згодом встановлять нові двері, оновлять коридори та класні кімнати.
-Завдяки обласній владі у нас буде школа європейського рівня і діти матимуть доступ до більш якісних знань, розвиватимуться у різних напрямках, – сказала голова Лихівської об’єднаної громади Любов Горбенко.
Розпочали підготовчі роботи на спортмайданчику – його теж реконструюють. Там будуть баскетбольні і волейбольні майданчики, тренажери, футбольне поле із штучним покриттям та бігові доріжки.
Загалом умови навчання поліпшать для понад 230 дітей.