Патрульна поліція області запрошує…на свій день народження

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Патрульна поліція області запрошує…на свій день народження отключены

4 липня – у патрульної поліції України день народження, тож в обласних центрах і великих містах країни правоохоронці запрошують усіх бажаючи відзначити з ними це свято.
На Дніпропетровщині святкування відбудеться у Дніпрі та в Кривому Розі. Як повідомляється на офіційній сторінці патрульної поліції Дніпропетровської області у соцмережі «Фейсбук», особливо весело й цікаво на незвичному заході заході буде дітям. Зокрема, маленькі гості зможуть погратися й покататися у справжньому поліцейському автомобілі – у дитячих автокріслах та на окремій безпечній ділянці шляху; поспілкуватися з офіцерами патрульної поліції, наживо побачити, приміряти та перевірити на міцність їхнє спорядження. Кпім того, у кожному місті заплановані свої сюрпризи.
У Дніпрі день народження патрульної поліції будуть відзначати 4 липня з 11:00 до 15:00 у сквері біля Дніпропетровської обласної держадміністрації (проспект О. Поля, 1) та на ж/м Лівобережний-3, алея Пам’яті (пр. Миру, 2). У Кривому Розі святковий захід відбудеться 4 липня з 11:00 до 13:00 на Арт-Майдані на проспекті Поштовому.