ДЕ ТИ,МОЯ ДОЛЕ?

  15.12.2022 19:52   -
Знайомства

Федір Ф. з Павлоградського району. Дочка і син навідуються, поможуть та й вертаються до своїх домівок. А я знову лишаюся один. Сумно і боляче. Сім років як утратив дружину. Дуже хворіла, доглядав сам. Жили в мирі й злагоді, дружно працювали, розуміли одне одного з півслова. Усе вмію робити, не цураюся ніякої праці. На городі вирощую все необхідне. Спокійний, врівноважений, незаздріс-ний, некурящий. До пиття байдужий. Мені 71 рік, освіта середня спеціальна. Все ж не втрачаю надії, що відгукнеться на мій лист така ж надійна і згодна на переїзд, з якою ми зуміємо прожити усі літа, даровані нам.


Владислав Г. Вдівець, пенсіонер МВС, та ще працюю у свої 68, доки здоров’я є. Корову здав на м’ясо, жалко було, хороша. Але я на роботі, а за нею дивитись нікому. На обійсті кури, собаки і коти. Є свердловина, опалення газове. Дніпро-місто недалеко. Город хороший, вирощую все необхідне, люблю працювати на землі. В саду яблуні, груші, вишні, черешні, сливи, абрикоси, горіхи, малина,полуниця, чорна смородина, аґрус, усе родить.На зиму свої заготівлі, є морозильна камера. Ну це жінка сама побачить, як захоче. У своїх справах мотаюсь на мотоциклі. Не п’ю, не курю. Захоплення – фото-, відео-зйомки. Інколи вибираюся на рибалку. Мій ріст 170, вага 75. Гадаю, тій, що захоче до мене переїхати, тут сподобається.


Віктор З. з передмістя Дніпра. Коротенько нагадаю про себе. Мені 57, ріст І77, вага 95, без шкідливих звичок, працюю, але нічого не маю, окрім старенького авта. На сьогодні всі сили і час забирає моя робота. Часті поїздки. Стараємося з колегами скільки можемо для нашої перемоги. Добрий, незлий, ненудний (сподіваюся). Хочу жити для людини, допомагати, поважати, берегти. Отже, хотів би створити сім’ю з розумною жінкою, бажано без залежності від гаджетів. То, може є такі дописувачки, котрі бажають справді створити сім’ю, а не гратись у створення сім’ї?


Андрій Л. з Дніпра. Комунікабельний, позитивний, не маю шкідливих звичок, мої зацікавлення – спорт і англійська мова. Освіта вища економічна. Про зовнішність: середній ріст, нормальна статура, темно-русявий, блакитні очі. На правому березі разом з батьками мешкаю у просторому будинку. Моя мрія – зустріти, нарешті, ту єдину, вірну, з якою нам буде добре удвох. З якою побудуємо міцну, щасливу родину.


Ганна С. з Дніпровського району. 1955 р. н., середнього росту і статури. У цивілізованому селі, центрі територіальної громади, маю хатинку, невеличку ділянку, садочок, трошечки господарства. Люблю землю, природу, квіти. З повагою ставлюся до людей, намагаюся бачити довкола себе позитив, живу з вірою в Бога, бо все, що оточує нас, – то його творіння. Незалежна, забезпечена в розумних межах. Спокійна, чуйна, поміркована. Вдова, син з родиною за 20 км від мене.


Тетяна Г. з Дніпра. Я, кажуть, приваблива жінка. Мені 65, вага 76, ріст І78. Освіта вища, вже рік як не працюю, на пенсії. Здоровий спосіб життя, люблю природу, тварин. Не байдужа до економічних і політичних подій і новин в Україні та світі. Решту інформації залишаю для зустрічі, як така буде потрібна. З мого боку є зацікавленість у спілкуванні з позитивним одинаком старшого віку.


Галина К. із Солонянського району. Мешканка села, працюю в місті. Люблю землю, на присадибній ділянці росте все: городина, ягоди, квіти. Спокійна, розсудлива, незла, неледача, симпатична. Та й хочеться когось чекати, шанувати. Шукаю собі таку людину. Подобаються ті люди, що сповідують здоровий спосіб життя, – це така рідкість серед чоловіків! Мені 54, ріст І70, вага 75.


Людмила І. Гортаючи газету «Зоря», побачила рубрику доль. Спробую і я подати свій голос. Може, хтось прочитає та відгукнеться. Свого часу п’ять років жила і працювала у Дніпрі. Так склалося життя, що зосталася одинокою, хоча кілька літ прожила у цивільному шлюбі. Та, смію сподіватися, ще стріну чоловіка, котрому, як і мені, надоїла самотність, і він хоче знайти другу половинку. Дітей, на жаль, нема. Тож я господиня свого життя. Щоправда, доглядаю за літньою мамою. Але матуся моя цілком дієздатна, дуже добра і м’яка людина. Мешкаємо у приватному домі в місті-райцентрі. Мені 45, ріст 172, вага 86, сіроока, світло русява.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись:

Наступна стаття: