ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Яків С. з Кам’янського Моїх вісімдесяти мені не дають. Ріст середній, вага 90. Душа сповнена бажання щастя. Працював водієм на трасі, аж доки не пішов на заслужений відпочинок.
У Карнаухівці маю свій дім з усіма зручностями, по руч ріка. Дочка живе окремо. Хо тілося б якомога скорше зустріти свою половинку. Удвох буде легше, веселіше. Олен-ко, я вдячний за попередню публікацію і пробачте, що, може, не так написано.


Віктор Т. з Дніпра. Пані Олено, я вже посилав Вам лист, і Ви друкували мене, і були в мене сподівання, та не справдилися.
У трикімнатній квартирі на лівому березі ми з сином, як і раніше, самі удвох. Син не розмовляє. Його мати пішла від нас, як синові був один рік. Дбаємо про здоровий спосіб життя. Обидва маємо пенсії. Я люблю читати, гуманно ставлюся до тварин (не їм). Цікавлюся літературою з психології, езотерики. Надрукуйте, будь ласка, ще раз, може, відгукнеться жінка, з якою в нас будуть спільні інтереси. Мені 58, ріст 178, вага 85.


Микола О. з Петриківського району. Діти одружені. Розлучився з жінкою двадцять років тому. Мимоволі довелося купувати хату. Землі 0,25 га. Пораюся на присадибі та з усім, що маю, сам, допомагати нікому, а на старість стає вже, признаюся, все важче. Спочатку ще й людям помагав, а тепер обробляю лиш для себе.
Отже, мені хотілося б зустрітися і дійти згоди з майбутньою половинкою. Дуже чекатиму відгуку. Мені 68, ріст 165, вага десь 65.


Дмитро В. з Дніпра. Мені 47, ріст 190, вага 110 (хочу схуднути), освіта вища, працюю майстром на заводі. Був жонатий, але два роки як розійшлися. Синочкові п’ять років.
У двокімнатній квартирі мешкаємо з мамою та двома котами. Люблю тварин, а також природу, музику, теніс (на жаль, рідко коли вдається знайти напарника). Сподіваюся на лист-відгук – як дарунок, новорічний, на щастя…


Володимир М. із П’ятихатського району. Мені 42, жонатий не був, дітей нема. Освіта середня технічна. Працюю у Вільногірську. Мешкаю у селищі, в батьківському домі, а батько і мати трохи далі від мене. Є дача з городом, техніка, на якій туди їжджу. Чекатиму відгуку, радий поспілкуватися.


Любов Г. з Дніпровського району. Це знов я, ніщо не змінилося, відколи посилала Вам, Олено, вісточку. Нагадаю, мені 72, мій дім у селі недалеко від міста. Давно вдова. Несварлива, спокійна. Кажуть, ще нічого на вид. Свою половинку берегтиму й шануватиму, як малу дитину.


Аріна Н. В мене є мрія познайомитися для дружніх зустрічей з чоловіком високого росту, 60-68 років, одинаком, без дітей, дачником, автолюбителем, з почуттям гумору, мешканцем Кам’янського або навколишніх районів. Мені 60 з невеличким гаком. Висока, решта подробиць – при спілкуванні.


Ірина Т. з Дніпра. Шлюб тривав два роки, дітей нема. Признаюся, за якимсь фатальним збігом геть усі мої стосунки наражалися на минуле – колишні зв’язки, старі прив’язаності (залежності?). Врешті-решт стає зрозуміло: ти – третя зайва. Можливо, в того чоловіка, що захоче обізватися на цей мій лист, нема незакінчених стосунків і скрізь поставлено крапки? Мені 43, ріст 164, струнка, худенька, темне волосся, сіроока, миловидна, молодша на вигляд. Житло моє – приватний сектор. Я спокійна, без лихих звичок, з величезним бажанням віддати нерозтрачене жіноче тепло надійному чоловікові.


Наталя Д. з Дніпра. Жити добре, як поруч є надійний друг, коханий чоловік. А я неодружена, дітей нема. На Перемозі ми з мамою у трикімнатці. Мені 38-й рік, ріст 168, вага 74, спокійна, відповідальна. Дві освіти: економіст, програміст. Нині працюю в торговій мережі.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦЙ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поделиться: