Майже 240 тисяч мешканців області отримують житлову субсидію

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Майже 240 тисяч мешканців області отримують житлову субсидію отключены

Нині на Дніпропетровщині 239,5 тисяч людей отримують субсидію на житлово-комунальні послуги. Оформити державну допомогу можна у три способи.

Надати документи онлайн – на сайті Мінсоцполітики, надіслати їх поштою – до органу соцзахисту населення або принести особисто – до ЦНАПу або територіальної громади. Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА.

-Щозими на порядку денному у мешканців області – сума платіжки за житлово-комунальні послуги. Уряд установив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів – 6,99 грн за кубометр. Він діятиме до кінця опалювального сезону, – розповіли в департаменті соцзахисту населення ДніпроОДА. – Аби ще менше платити за газ, соціально незахищені верстви можуть оформити житлову субсидію.

Аби отримувати субсидію, необхідно, щоб розмір плати за житлово-комунальні послуги перевищував обсяг встановленого обов’язкового платежу. При цьому враховуються межі соціальних норм споживання.

Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально і залежить від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. За менших доходів зменшується і відсоток обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Тепер оформити житлову субсидію мешканці Дніпропетровщини можуть за спрощеною системою.

Поделиться: