Як зареєструватися на додаткову сесію ЗНО-2019

  01.09.2019 14:49   -
Конкурси

Для тих, хто з поважних причин не має можливості взяти участь в основному етапі ЗНО, проводиться додаткова сесія. Зокрема, реєстрація на неї стартує 3 травня для учасників АТО, мешканців окупованого Криму й непідконтрольних територій Донбасу. Зареєструватися можна до 20-го травня. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

На додаткове ЗНО можуть подати документи й ті, хто під час основної сесії захворіє, проходитиме практику на підприємстві, перебуватиме за кордоном чи братиме участь у міжнародних або всеукраїнських змаганнях, конкурсах, олімпіадах. Серед форс-мажорів – смерть рідних чи викрадення одного з документів, необхідного для тестування.
Також подати заяву можуть особи, стосовно яких було допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання. Випадок має підтвердити регламентна комісія.
У такому разі до регіонального центру необхідно подати заяву та документ, який підтвердить причину неучасті в основній сесії.
Детальний графік додаткової сесії ЗНО оприлюднять до 30 квітня.
Додаткова сесія зовнішнього оцінювання – з 26 червня до 12 липня. Результати повідомлять до 18 липня. Детальні умови – за посиланням: http://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/Umovy-uchasti-v-dodatkovij-sesiyi_vid-25.01.2019.pdf.
Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2019 проходитиме з 21 травня по 13 червня.