У дніпровському Коледжі радіоелектроніки працює Музей радіо

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У дніпровському Коледжі радіоелектроніки працює Музей радіо отключены

Історія створення радіоприборів – в одному музеї. Серед півтори сотні експонатів – справжні раритети радіоелектроніки. Їх зібрав Музей радіо, що діє у Коледжі радіоелектроніки в обласному центрі. Переглянути експозицію можуть усі бажаючі.

Переважна більшість радіопристроїв, представлених у музеї, вироблена у 50-90-ті роки на Дніпропетровщині. Вони – частина історії і радіоелектроніки, і нашого краю. Особливу цінність експонати мають для юного покоління, знайомого, приміром, із ламповими телевізорами хіба що через Інтернет, – зазначив директор департаменту освіти та науки ДніпроОДА Олексій Полторацький.
На полицях музею – перші чорно-білі телевізори та програвачі грамплатівок, бобінні відеомагнітофони та радіоприймачі. Майже всі – вітчизняного виробництва. Там є і радіостанції, і пристрої для передачі відеосигналу на відстані. Найстарішому експонату – телевізору «з лінзою» – майже 70 років.
– Збирали прибори буквально по крихтам. Спочатку хтось із викладачів приніс старий непотрібний телевізор. Це був наш перший експонат. Підключилися інші педагоги – приносили раритети з дому. Згодом до створення музею приєдналися і випускники, – розповів директор Коледжу радіоелектроніки Василь Тіхонов.
Адреса музею: м. Дніпро, вул. Шмидта, 18, Коледж радіоелектроніки. Вхід вільний.

Поделиться: