У ЦНАПі Кам’янського людям з вадами слуху доступний унікальний сервіс

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У ЦНАПі Кам’янського людям з вадами слуху доступний унікальний сервіс отключены

ЦНАП міста Кам’янського першим у Дніпропетровській області запровадив унікальний сервіс. Тепер тут доступні адмінпослуги людям з вадами слуху. Вони можуть скористатися допомогою перекладача жестової мови в режимі онлайн.

– ЦНАПи області вдосконалюють якість і доступність послуг. В авангарді змін – ЦНАП Кам’янського. Там доступний доволі широкий спектр послуг – і адміністративні, і комунальні, і соціальні. Зокрема, нещодавно в Центрі запровадили комфортний сервіс для водіїв. Наразі стали надавати адмінпослуги і людям з вадами слуху, – зауважили в департаменті економрозвитку ДніпроОДА.
Аби люди з вадами слуху могли безперешкодно вирішувати свої нагальні питання, Кам’янський ЦНАП підключено до сервісу Українського товариства глухих.
Відтепер під час візиту до Центру люди зі слабким слухом можуть безкоштовно скористатися допомогою перекладача жестової мови. Для цього адміністратор ЦНАПу зв’язується онлайн з перекладачем і через нього спілкується з клієнтом.
Такий сервіс доступний як на інформаційній рецепції, так і безпосередньо при поданні документів.
Наразі у містах, районах та об’єднаних громадах Дніпропетровщини працюють 60 ЦНАПів та їхніх філій. Це найбільше в Україні.

Поделиться: