УВАГА, КОНКУРС!

Громадські об’єднання, які допомагають людям з інвалідністю, можуть розраховувати на державну підтримку. Організації запрошують подаватися на конкурс. Вигравати його, надавати соціальні послуги й отримувати на це фінансування.

«Зібрали організації, які опікуються мешканцями з інвалідністю. Аби розповісти про можливості для них. Адже в умовах повномасштабної війни ці люди ще більше потребують уваги», – зазначає заступник начальника ДніпроОВА Надія Задорожна.

«Сьогодні державна соцполітика направлена саме на оплату послуг. Ми тут, аби донести цю інформацію. Отримати зворотний зв’язок від організацій. Почути пропозиції», – додає представник Уповноваженого ВР з прав людини в області Михайло Карпенко.

Участь у конкурсі можуть взяти об’єднання, які працюють не менше року. Йдеться виключно про доступ людини з інвалідністю та її родини до професійної допомоги в своїй громаді. Обов’язкова умова – організації повинні бути внесені до Реєстру надавачів соціальних послуг.

«Деякі організації вже втілювали цікаві проєкти. Наприклад, є об’єднання батьків дітей з інвалідністю. Серед мам є вчителі, вихователі, соціальні працівники. Вони влаштували щось на кшталт дитсадка. Там і харчування, і денний догляд», – розповідає керівниця обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Ірина Пронь.

Аби долучитися до конкурсного відбору, потрібно подати електронну заявку через розділ «Е-Конкурси» на платформі ВзаємоДія.

Ірина ТОЦЬКА

Поділитись: