Мешканців області запрошують взяти участь у конкурсі молодіжних проектів

  29.06.2019 15:05   -
Конкурси

Обмінятися досвідом та представити власні історії успіху, – мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі кращих практик молодіжної роботи. Заявки приймають до 1 серпня. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.
– У конкурсі може взяти участь кожен, хто має успішний досвід молодіжної роботи. Цьогоріч організатори зробили акцент на цифровій грамотності. Тож бажано, аби у представлених практиках використовувалися різноманітні цифрові засоби та технології. Також проекти мають враховувати інтереси різних груп молоді та містити креативні підходи до вирішення проблеми, – розповіли в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.
Щоб взяти участь у конкурсному відборі, необхідно до 1 серпня заповнити онлайн-заявку. https://docs.google.com/forms/d/1wbcV2jnRCbiJYSti9PBbKN96Dnbj3VgEeonor4iSZlc/viewform?edit_requested=true. Результати оголосять на ІІІ Всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць у Луцьку 31 жовтня – 2 листопада. Найкращі проекти увійдуть до «Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні». 10 переможців отримають призи та відзнаки.
Організатори конкурсу – Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні. Додаткова інформація – на сайті http://youth-worker.org.ua/2019/05/01/konkurs-najkrashhikh-praktik-molodizhnoyi-roboti-2019-prijom-zayavok-trivaye-do-1-serpnya/.