На Дніпропетровщині працює комісія з протидії рейдерству
![](https://zorya.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/5b6afdcff1c7c570943956.jpg)
У Дніпропетровській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з протидії рейдерству. Говорили про захист майнових прав інвесторів. Питання набуває особливої актуальності у період жнив, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко.
– Регіональна комісія координує дії поліції, юстиції, Держгеокадастру і підприємців. Все, аби уникнути незаконних захоплень майна. Нині, під час жнив, пильна увага – захисту фермерських господарств та збіжжя. Закликаю підприємців: виник конфлікт – негайно звертайтеся до правоохоронних органів, – зазначив Володимир Юрченко.
Аби швидко реагувати на будь-які незаконні дії проти фермерів, в області працюють й «гарячі лінії»: http://www.obljust.gov.ua/index.php?page_name=325.html.